Persoonlijke sponsor Loek Vergouwe Lees meer
Persoonlijke sponsor Loek Vergouwe Lees meer
Persoonlijke sponsor Renzo de Punder Lees meer
Persoonlijke sponsor Seb van Zaltbommel Lees meer
Persoonlijke sponsor Jonah Bijvank Lees meer
Persoonlijke sponsor Damian van Eijkeren Lees meer
Persoonlijke sponsor Nicolas Blaha Lees meer
Persoonlijke sponsor Zico Fertoute Lees meer
Persoonlijke sponsor Milan Feleus Lees meer
Persoonlijke sponsor Tristan Kolijn Lees meer
Persoonlijke sponsor Tristan Kolijn Lees meer
Persoonlijke sponsor Milo Bonte Lees meer
Persoonlijke sponsor Siep Voet Lees meer
Persoonlijke sponsor Cas de Dobbelaere Lees meer
Persoonlijke sponsor Bart van Hanegem Lees meer
Persoonlijke sponsor Nick Laarman Lees meer
Persoonlijke sponsor Sam van Berendonk Lees meer
Persoonlijke sponsor Renzo de Punder Lees meer
Persoonlijke sponsor Jules van Dijke Lees meer
Persoonlijke sponsor Ilham Abali Lees meer
Persoonlijke sponsor Aidan Milot Lees meer
Persoonlijke sponsor Daymon Rijckbost Lees meer
Persoonlijke sponsor Esad Malagic Lees meer
Persoonlijke sponsor Aron Owolabi Lees meer
Persoonlijke sponsor Lieve van Vliet Lees meer
Persoonlijke sponsor Anouk van der Klooster Lees meer
Persoonlijke sponsor Demi Nas Lees meer
Persoonlijke sponsor Manon de Ruijsscher Lees meer
Persoonlijke sponsor Alessia Mieras Lees meer
Persoonlijke sponsor Bodhi van der Sijpt Lees meer
Persoonlijke sponsor Lars Bleijenberg Lees meer
Persoonlijke sponsor Jesse Kalwij Lees meer
Persoonlijke sponsor Pepijn Struijk Lees meer
Persoonlijke sponsor Judson Eekman Lees meer
Persoonlijke sponsor Jiri van den Hemel Lees meer
Persoonlijke sponsor Maarten Hazelaar Lees meer
Persoonlijke sponsor Dion Aerssens Lees meer
Selectie dag 2017 Lees meer
Sparta Rotterdam partner van JVOZ Lees meer

Laatste Nieuws

Programma

Dinsdag 13 December

20:00 Kapelle O23 - JVOZ O19-1 (O)

Zaterdag 17 December

09:45 Oranje Wit O12-1 - JVOZ O12-1 (C)
10:15 Halsteren O13-1 - JVOZ O13-2 (B)
11:45 Roosendaal O15-1 - JVOZ O15-1 (B)
11:15 JVOZ O15-2 - Kloetinge O15-1 (B)
12:00 Selectie Schouwen - JVOZ O19-1 (O)

Uitslagen

Zaterdag 10 December

JVOZ O12-1 - RBC O12-1 (C)
2-3
JVOZ O13-1 - NAC Breda O13-1 (C)
0-4
SC 't Zand O13-1 - JVOZ O13-2 (C)
4-0
DHC O15-1 - JVOZ O15-1 (C)
2-2
JVOZ O15-2 - Kloetinge O15-1 (C)
3-1
Terneuzense Boys O15-1 - JVOZ O15-3M (C)
12-0
JVOZ O17-1 - MVV O17-1 (C)
3-1
JVOZ O17-2 - Desk O17-1 (C)
5-0
JVOZ O19-1 - Una O19-1 (C)
4-2

Maandag 05 December

MZC'11 - JVOZ O15-3M (O)
0-12

Zaterdag 03 December

PSV O13-1 - JVOZ O13-1 (C)
5-0
Boeimeer O12-1 - JVOZ O12-1 (C)
0-12
JVOZ O13-2 - Kloetinge O13-1 (C)
1-1
JVOZ O15-1 - Bennekom O15-1 (C)
5-2
Madese Boys O15-1 - JVOZ O15-2 (C)
2-1
JVOZ O15-3M - MOC'17 O15-2 (C)
2-1
Quick Boys O17-1 - JVOZ O17-1 (C)
1-3
JEKA O17-1 - JVOZ O17-2 (C)
1-2
Nuenen O19-1 - JVOZ O19-1 (C)
1-1

Woensdag 30 November

Terneuzen O13-1 - JVOZ O13-2 (B)
3-2
RCS O17-1 - JVOZ O17-1 (B)
1-12

roompot

Activiteiten kalender