Persoonlijke sponsor Tycho Zachariou Lees meer
Persoonlijke sponsor Loek Vergouwe Lees meer
Persoonlijke sponsor Loek Vergouwe Lees meer
Persoonlijke sponsor Renzo de Punder Lees meer
Persoonlijke sponsor Seb van Zaltbommel Lees meer
Persoonlijke sponsor Jonah Bijvank Lees meer
Persoonlijke sponsor Damian van Eijkeren Lees meer
Persoonlijke sponsor Nicolas Blaha Lees meer
Persoonlijke sponsor Zico Fertoute Lees meer
Persoonlijke sponsor Milan Feleus Lees meer
Persoonlijke sponsor Tristan Kolijn Lees meer
Persoonlijke sponsor Tristan Kolijn Lees meer
Persoonlijke sponsor Milo Bonte Lees meer
Persoonlijke sponsor Siep Voet Lees meer
Persoonlijke sponsor Cas de Dobbelaere Lees meer
Persoonlijke sponsor Bart van Hanegem Lees meer
Persoonlijke sponsor Nick Laarman Lees meer
Persoonlijke sponsor Sam van Berendonk Lees meer
Persoonlijke sponsor Renzo de Punder Lees meer
Persoonlijke sponsor Jules van Dijke Lees meer
Persoonlijke sponsor Ilham Abali Lees meer
Persoonlijke sponsor Aidan Milot Lees meer
Persoonlijke sponsor Daymon Rijckbost Lees meer
Persoonlijke sponsor Esad Malagic Lees meer
Persoonlijke sponsor Aron Owolabi Lees meer
Persoonlijke sponsor Lieve van Vliet Lees meer
Persoonlijke sponsor Anouk van der Klooster Lees meer
Persoonlijke sponsor Demi Nas Lees meer
Persoonlijke sponsor Manon de Ruijsscher Lees meer
Persoonlijke sponsor Alessia Mieras Lees meer
Persoonlijke sponsor Bodhi van der Sijpt Lees meer
Persoonlijke sponsor Lars Bleijenberg Lees meer
Persoonlijke sponsor Jesse Kalwij Lees meer
Persoonlijke sponsor Pepijn Struijk Lees meer
Persoonlijke sponsor Judson Eekman Lees meer
Persoonlijke sponsor Jiri van den Hemel Lees meer
Persoonlijke sponsor Maarten Hazelaar Lees meer
Persoonlijke sponsor Dion Aerssens Lees meer
Sparta Rotterdam partner van JVOZ Lees meer

Laatste Nieuws

Programma

Zaterdag 19 Augustus

09:00 O12-1 Startersdag ()
09:00 O13-1 Startersdag ()
09:00 O13-2 Startersdag ()
10:30 O15-1 Startersdag ()
09:00 O15-2 Startersdag ()
10:30 O17-1 Startersdag ()
10:30 O19-1 Startersdag ()
10:30 VR1 Startersdag ()

Zaterdag 26 Augustus

09:45 JVOZ O12-1 - GPC Vlissingen O13-1 (O)
11:15 JVOZ O13-2 - RBC O13-1 (O)
11:15 JVOZ O15-1 - RBC O15-1 (O)
00:00 JVOZ O15-2 toernooi IJzendijke (T)
14:00 PEC Zwolle O17-1 - JVOZ O17-1 (B)
14:30 RBC O19-1 - JVOZ O19-1 (O)
00:00 Sparta/JVOZ VR1 toernooi Stedoco (T)

Zondag 27 Augustus

00:00 JVOZ O13-1 toernooi Wodan (T)

Dinsdag 29 Augustus

19:30 Roosendaal O17-1 - JVOZ O17-1 (T)

Woensdag 30 Augustus

18:30 FC Dauwendaele O13-1 - JVOZ O12-1 (T)

Zaterdag 02 September

00:00 Quick O13-1 - JVOZ O13-1 (O)
09:45 JVOZ O13-2 - Kloetinge O13-1 (B)
12:45 JVOZ O15-1 - Z.Middelburg O15-1 (B)
09:45 MOC'17 O15-2 - JVOZ O15-2 (B)
12:30 JVOZ O17-1 - NAC Breda O17-1 (C)
12:45 Walcheren O19-1 - JVOZ O19-1 (B)
12:00 RCS VR1 - Sparta/JVOZ VR1 (B)

Uitslagen

roompot

Activiteiten kalender