Persoonlijke sponsor Tycho Zachariou Lees meer
Persoonlijke sponsor Loek Vergouwe Lees meer
Persoonlijke sponsor Loek Vergouwe Lees meer
Persoonlijke sponsor Renzo de Punder Lees meer
Persoonlijke sponsor Seb van Zaltbommel Lees meer
Persoonlijke sponsor Jonah Bijvank Lees meer
Persoonlijke sponsor Damian van Eijkeren Lees meer
Persoonlijke sponsor Nicolas Blaha Lees meer
Persoonlijke sponsor Zico Fertoute Lees meer
Persoonlijke sponsor Milan Feleus Lees meer
Persoonlijke sponsor Tristan Kolijn Lees meer
Persoonlijke sponsor Tristan Kolijn Lees meer
Persoonlijke sponsor Milo Bonte Lees meer
Persoonlijke sponsor Siep Voet Lees meer
Persoonlijke sponsor Cas de Dobbelaere Lees meer
Persoonlijke sponsor Bart van Hanegem Lees meer
Persoonlijke sponsor Nick Laarman Lees meer
Persoonlijke sponsor Sam van Berendonk Lees meer
Persoonlijke sponsor Renzo de Punder Lees meer
Persoonlijke sponsor Jules van Dijke Lees meer
Persoonlijke sponsor Ilham Abali Lees meer
Persoonlijke sponsor Aidan Milot Lees meer
Persoonlijke sponsor Daymon Rijckbost Lees meer
Persoonlijke sponsor Esad Malagic Lees meer
Persoonlijke sponsor Aron Owolabi Lees meer
Persoonlijke sponsor Lieve van Vliet Lees meer
Persoonlijke sponsor Anouk van der Klooster Lees meer
Persoonlijke sponsor Demi Nas Lees meer
Persoonlijke sponsor Manon de Ruijsscher Lees meer
Persoonlijke sponsor Alessia Mieras Lees meer
Persoonlijke sponsor Bodhi van der Sijpt Lees meer
Persoonlijke sponsor Lars Bleijenberg Lees meer
Persoonlijke sponsor Jesse Kalwij Lees meer
Persoonlijke sponsor Pepijn Struijk Lees meer
Persoonlijke sponsor Judson Eekman Lees meer
Persoonlijke sponsor Jiri van den Hemel Lees meer
Persoonlijke sponsor Maarten Hazelaar Lees meer
Persoonlijke sponsor Dion Aerssens Lees meer
Sparta Rotterdam partner van JVOZ Lees meer

Laatste Nieuws

Programma

Woensdag 01 Maart

09:30 JVOZ O13-1 DHC (T)
18:30 WZVJS O13-1 - JVOZ O13-2 (O)

Zaterdag 04 Maart

09:45 JVOZ O12-1 - TSV Gudok O12-1 (C)
10:00 Beek Vooruit O13-1 - JVOZ O13-2 (C)
12:30 JVOZ O15-1 - Alexandria'66 O15-1 (C)
11:15 JVOZ O15-2 - Beek Vooruit O15-1 (C)
11:00 JVOZ O15-3M - DVO'60 O15-1 (C)
13:00 Oranje Wit O17-1 - JVOZ O17-2 (C)
14:30 Dongen O19-1 - JVOZ O19-1 (C)

Zondag 05 Maart

12:00 UVVA Utrecht - JVOZ O15-3M (O)

Woensdag 08 Maart

16:30 NAC O11-1 - JVOZ O12-1 (O)

Zaterdag 11 Maart

10:30 TSC O12-1 - JVOZ O12-1 (C)
10:30 Spartaan '20 O13-1 - JVOZ O13-1 (C)
12:15 Baronie O13-1 - JVOZ O13-2 (C)
12:30 JVOZ O15-1 - Hercules O15-1 (C)
11:15 JVOZ O15-2 - Baronie O15-2 (C)
11:15 JVOZ O15-3M - Kloetinge O15-1 (C)
15:00 VVV Venlo O17-1 - JVOZ O17-1 (C)
15:30 WSC O17-1 - JVOZ O17-2 (C)
14:45 OJC Rosmalen O19-1 - JVOZ O19-1 (C)

Uitslagen

Dinsdag 21 Februari

Yerseke 1 - JVOZ O19-1 (O)
0-4

Zaterdag 18 Februari

JVOZ O12-1 - Roosendaal O12-1 (C)
0-2
JVOZ O13-1 - VVV-Venlo O13-1 (C)
0-1
JVOZ O13-2 - JEKA O13-1 (C)
2-5
Spijkenisse O15-1 - JVOZ O15-1 (C)
3-3
Terneuzen O15-1 - JVOZ O15-3M (C)
10-4
JVOZ O17-1 - UNA O17-1 (C)
2-0
JVOZ O17-2 - Sarto O17-1 (C)
2-2

Dinsdag 14 Februari

DWO'15 - JVOZ O19-1 (O)
1-4

roompot

Activiteiten kalender